Žena nezajistila v Hradištní ulici řádně svoje vozidlo, to se rozjelo a zablokovalo silnici

0
460
Parkovací místa podél Hradištní ulice pod Větrníkem. Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 6. ledna krátce po osmé ráno bylo oznámeno na linku 156, že u nákladové rampy prodejny potravin v sídlišti U Stadionu nesprávně parkuje automobil, jenž komplikuje zásobování tohoto obchodu. Vzhledem k tomu, že se majitelku uvedeného vozidla nepodařilo hlídce kontaktovat, byla na její automobil umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V hotelu v Husově ulici spal na toaletě bezdomovec

V 15.45 hodin byli strážníci přivoláni do hotelu v Husově ulici, kde na toaletě spal bezdomovec. Hlídka v dotyčném zjistila obyvatele Skutče, jenž jevil známky požití alkoholu, přičemž nebyl schopen samostatné chůze, proto jej strážníci podrobili orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 3,44 promile alkoholu. Vzhledem k této skutečnosti byl poté muž přepraven do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Tři parkovačky za stání na chodníku v Revoluční ulici

V 18.03 hodin obdrželi strážníci informaci od občana o tom, že na chodníku v Revoluční ulici parkují automobily. Hlídka zde tedy za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvojice mladých lidí používala nadměry testery parfémů

V 19.30 hodin vyjeli strážníci do supermarketu v ulici SNP, neboť jejich přítomnost žádal personál prodejny, jenž mezi zákazníky zaregistroval dvojici mladých lidí, kteří na sebe navzájem opakovaně aplikovali tester parfému. Při příjezdu hlídky se tyto osoby již v supermarketu nenacházely.

Žena nezajistila v Hradištní ulici řádně svoje vozidlo

Po 20. hodině bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že se v Hradištní ulici uvedlo do pohybu zaparkované, řádně nezajištěné vozidlo, jež popojelo a následně zůstalo stát v místě, kde tvořilo překážku v silničním provozu a ostatním automobilům bránilo v projetí. Hlídka provedenou lustrací vozidla zjistila jeho majitelku a kontaktovala ji. Dotyčná se po chvíli dostavila na místo, přičemž svůj automobil řádně zaparkovala a zajistila. Během této události nedošlo k žádné škodě na majetku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here