Pomůže kamerový záznam odhalit vandala, který opakovaně vylamuje dveře od kontejnerů ve Fibichově ulici?

0
242
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 9. ledna před sedmou ráno kontaktovala strážníky žena s tím, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu parkuje automobil na zeleni. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Bezdomovec křičel v Pardubické ulici na kolemjdoucí lidi

V 15.25 hodin byli strážníci přivoláni do Pardubické ulice, kudy procházel bezdomovec, jenž křičel na kolemjdoucí lidi. Hlídka dotyčného shledala orientovaného a po provedeném poučení odešel tento člověk pryč.

Dvanáct parkovaček po upozornění v sídlišti U Stadionu

V 18.30 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu stojí automobily bez příslušného označení neoprávněně na vyhrazených parkovacích místech a jiná vozidla na chodníku a také na zeleni. Hlídka zde proto na dvanáct automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Pomůže kamerový záznam odhalit pachatele?

Po šesté ráno vyjeli strážníci do Fibichovy ulice, kde místní obyvatelka zaregistrovala, že opakovaně došlo k vylomení dveří kontejnerového stání. Vzhledem k tomu, že k podobnému poškození tady v minulosti došlo několikrát, byla sem před časem instalována kamera. Hlídka způsobené poškození zdokumentovala. Následně bude vyhodnocen příslušný kamerový záznam, od něhož se bude odvíjet další postup městské policie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here