Silně opilý muž měl ohrožovat v blízkosti restaurace v ulici Čs. partyzánů svoji bezpečnost. Odvezla ho odsud policie

0
282
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 11. ledna v 10.05 hodin informoval strážníky občan o tom, že v ulici Čs. armády stojí na parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů neoprávněně automobily bez příslušného označení. Hlídka proto na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Silně opilý muž měl ohrožovat svoji bezpečnost

Krátce po poledni byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde se u restaurace nacházel silně podnapilý muž, jenž ohrožoval svou bezpečnost. Zároveň s hlídkou se k tomuto místnímu obyvateli dostavili policisté, kteří poté věc převzali k řešení.

Bezdomovci údajně močili na zastávce ve Vlčnově

V 15.43 hodin oznámil občan prostřednictvím linky 156, že se v autobusové čekárně v místní části Vlčnov zdržují bezdomovci, kteří tady močí. Hlídka však na místě ani v jeho okolí tyto osoby nezastihla.

Otevřené dveře bytu po půlnoci v sídlišti Na Větrníku

Pět minut po půlnoci kontaktoval strážníky obyvatel sídliště Na Větrníku, jenž sdělil, že při příchodu domů zaregistroval pootevřené vstupní dveře do bytu svého souseda. Následně tedy zvonil na jeho domovní zvonek, rukou klepal na jeho dveře, avšak nikdo uvnitř bytu nereagoval. Hlídce se po příjezdu do uvedené budovy podařilo obyvatele příslušného bytu doma probudit, přičemž dotyčný následně dveře svého bytu řádně uzavřel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here