Občan přišel strážníkům oznámit, že obyvatel Resselova náměstí právě bije doma svoji družku

0
364
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve středu 19. ledna v 07.10 hodin se do služebny městské policie dostavil občan, aby strážníkům sdělil, že konkrétní obyvatel Resselova náměstí doma právě bije svou družku. Hlídka postupně kontaktovala dotyčnou i jejího druha. Protože oba shodně uvedli, že mezi nimi došlo jen ke slovní rozepři, nikoli k fyzickému napadení, strážníci je poučili a poté odešli.

Oznámení o vozidle parkujícím na zastávce na Borzně

O dvacet sedm minut později bylo oznámeno na linku 156, že v prostoru autobusové zastávky na Borzně parkuje neoprávněně automobil. Hlídka však na uvedeném místě již žádné stojící vozidlo nezastihla.

Parkovačka za stání na veřejné zeleni na Palackého třídě

V 16.07 hodin informoval strážníky občan o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál na Palackého třídě pod stromem na zeleni. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Do Topole měla údajně jet na kole neosvětlená cyklistka

Po 17. hodině vyjeli strážníci do místní části Topol, kam právě mířila neosvětlená cyklistka, kterou mohl cestou srazit některý z projíždějících automobilů. Hlídka prověřila komunikaci i zmíněnou místní část, avšak s negativním výsledkem.

Upozornění na chodce v tmavém oblečení na silnici

V 18.01 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že se po komunikaci z Medlešic do Chrudimi právě pohybuje chodec ve tmavém oblečení, přičemž řidiči projíždějících automobilů by jej vůbec nemuseli zaregistrovat a mohlo by tak dojít k dopravní nehodě. Hlídka silnici prověřila, avšak žádného člověka tady nezastihla.

Hádka mezi obyvatelkou ubytovny a bývalým přítelem

Přesně v 19 hodin byli strážníci přivoláni do ubytovny v Moravské ulici, neboť její správce oznámil, že zde došlo ke rvačce. Po příjezdu hlídky k ubytovacímu zařízení vyšlo však najevo, že zde proběhla pouze slovní rozepře mezi obyvatelkou a jejím bývalým přítelem a nikoli k fyzickému napadení. Protože dotyčná žádného šetření po strážnících nežádala, hlídka přítomného muže poučila o zákazu jeho vstupu do ubytovny a poté odjela.

Osm parkovaček po upozornění v sídlišti U Stadionu

Ve 22.44 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu mimo vyznačená parkovací místa, a to na zeleni, chodníku i parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů. Hlídka zde proto na osm vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here