Hlídka vykázala z nádraží osm nezletilců, kteří zde obtěžovali cestující

0
315
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V sobotu 22. ledna po deváté ráno obdrželi strážníci informaci od občana o tom, že u dvou domů v sídlišti U Stadionu parkují automobily mimo vyznačená parkovací místa, stojí na zeleni i v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka proto na šest vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Kdo ostříhal ženě ve Škrovádu živý plot?

V 11.37 hodin přivolala strážníky do Slatiňan obyvatelka místní části Škrovád, neboť její živý plot poškodily ostříháním cizí osoby. Dotyčná hlídce sdělila, že předešlého večera zaslechla hovor osob z přilehlého chodníku o tom, že její plot by potřeboval ostříhat. Následujícího dne v ranních hodinách zahlédla osoby, jež utíkaly od jejího plotu. Oznamovatelka následně zjistila, že živý plot někdo neodborně ostříhal, přičemž ostříhané větve ponechal ležet na chodníku. Strážníci způsobenou škodu zadokumentovali a provedli nezbytné šetření. Spisový materiál bude následně postoupen k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Slatiňany.

Hlídka vykázala z nádraží osm nezletilců

Odpoledne před půl čtvrtou oznámil na linku 156 pracovník Českých drah, že ve vestibulu budovy vlakového nádraží v ulici Čs. armády sedí hlučná skupinka mládeže, která svým chováním obtěžuje ostatní cestující, přičemž dodal, že tito lidé právě objekt opustili a vyšli před nádraží. Hlídka v přítomných osobách zjistila osm nezletilých lidí, kteří nikam necestovali, a následně je odsud vykázala.

Mladík zaparkoval automobil na soukromý pozemek firmy

V 16.50 hodin kontaktoval strážníky pracovník společnosti v Dašické ulici s tím, že na soukromý pozemek jejich firmy někdo odstavil automobil, a dodal, že vozidlo nepatří nikomu z jeho kolegů. Strážníci oznamovatele poučili o tom, že musí událost případně řešit občanskoprávní cestou a pokusili se kontaktovat majitele příslušného automobilu, jenž uvedl, že vozidlo užívá jeho syn. Dotyčný dále přislíbil, že jej osobně upozorní, aby automobil neprodleně přeparkoval.

Dodávka obsadila v Čáslavské ulici místo pro invalidu

V 19.02 hodin vyjeli strážníci do Čáslavské ulice, kde před panelovým domem parkoval dodávkový automobil neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy. Hlídka proto za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvě parkovačky po upozornění občana v Hradištní ulici

V 19.40 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Hradištní ulici parkují automobily v místě zákazu stání. Hlídka proto na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka vykázala z ubytovny muže, který tam neměl co dělat

Před 21. hodinou obdrželi strážníci informaci od obyvatele ubytovny v Moravské ulici, že se tam dostavil jemu známý muž, jenž tady není ubytován a z něhož má strach. Strážníci tohoto člověka, který má do ubytovacího zařízení vstup zakázán, vyhledali a poté jej odsud vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here