Obyvatel bytového domu si strážníkům stěžoval, že jeho bytem prochází elektromagnetické vlny

0
423
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 20. ledna v 8.10 hodin informovala žena strážníky o tom, že u jednoho z domů v ulici V Hliníkách právě bezdomovec prohledává obsah popelnic, přičemž se nevhodně chová ke kolemjdoucím lidem. Strážníci v dotyčném zjistili muže bez domova z Ostravy. Vzhledem k tomu, že v okolí nádob na odpad tento člověk nevytvořil žádné znečistění a nikdo z kolemjdoucích lidí se tady již nenacházel, hlídka jej poučila a poté odjela.

Neprůjezdná komunikace za budovou České spořitelny

V 13.29 hodin byli strážníci přivoláni do Rooseveltovy ulice, kde za budovou peněžního ústavu parkoval automobil takovým způsobem, že ostatním vozidlům komplikoval vyjetí z této lokality. Hlídka zjistila majitele příslušného automobilu, jenž stál řádně v parkovacím boxu, avšak ne zcela u zdi, a kontaktovala jej. Dotyčný na místo vyslal manželku, jež jeho vozidlo užívá, aby automobil přiblížila ke zdi. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

Upozornění na neoprávněně obsazená parkovací místa

Po 16. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že na vyhrazených parkovacích místech na Resselově náměstí parkují neoprávněně vozidla bez příslušného označení. Hlídka tato parkovací místa prověřila, avšak všechny automobily byly řádně označené příslušnými parkovacími kartami.

Obyvatel bytového domu si stěžoval na psychiku

V 19.55 hodin vyjeli strážníci do ulice Přemysla Otakara, odkud občan oznámil, že je doma slovně napadán, urážen, a dodal, že slyší podivné zvuky. Hlídce po příjezdu dotyčný sdělil, že jeho bytem prochází elektromagnetické vlny, jež působí nepříznivě na jeho psychiku, a dodal, že stejné jevy v tomto městském bytě vnímal i jeho předchůdce. Strážníci muži doporučili, aby ve věci kontaktoval příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim, jenž zajišťuje údržbu městských bytů.

Policie převzala k vyřešení dopravní nehodu

Krátce po 21. hodině oznámil strážníkům řidič, že během jízdy automobilem Rubešovou ulicí došlo k dopravní nehodě, během níž nebyl nikdo zraněn. Při příjezdu hlídky na místo události se sem dostavili rovněž příslušníci Policie ČR, kteří věc převzali k šetření.

Uvíznutí dopravního tahače přepravujícího drtič

O několik minut později oznámil na linku 156 doprovod tahače přepravujícího drtič, že v Průmyslové ulici došlo k jeho uvíznutí, a požádal strážníky o vyslání sypače k tomuto automobilu. Strážníci potřebnou techniku k tahači přivolali. Po jeho vyproštění posádka v další jízdě nepokračovala, neboť komunikace nebyla sjízdná.

Kdo přelepil ženě v Revoluční ulici poštovní schránku?

V 03.36 hodin se na strážníky obrátila obyvatelka Revoluční ulice s tím, že její dopisní schránku někdo poškodil přelepením. Hlídka pořídila fotodokumentaci poškození a dotyčné doporučila kontaktovat příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim, jenž zajistí opravu schránky. S oznamovatelkou bylo zároveň domluveno, že pokud by časem došlo k dalšímu poškození její dopisní schránky, věc dořeší přestupková komise.

Muži se zdálo, že slyší na chodbě hlas bezdomovce

O šest minut později byli strážníci přivoláni do ubytovny v Moravské ulici, kde se její obyvatel obával muže, jenž se sem dostavil. Hlídka společný prostor ubytovacího zařízení prověřila, avšak dotyčného, jenž tam není ubytován, nikde nezaregistrovala. Oznamovatel poté uvedl, že muže v ubytovně neviděl, avšak zdálo se mu, že zaslechl na chodbě jeho hlas. Strážníci následně ubytovnu opustili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here