Žena zapomněla po natankování pohonných hmot zaplatit a odjela. Zaplatila dodatečně

0
603
Foto: Pixabay.com

V sobotu 12. února v 10.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Bohuslava Martinů parkuje automobil na chodníku, přičemž matky s kočárky tudy neprojedou. Hlídka na místě zastihla dvě stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Žena zapomněla po natankování pohonných hmot zaplatit

Ve 14.56 hodin vyjeli strážníci do čerpací stanice v ulici Na Ostrově, kde zákaznice natankovala do automobilu pohonné hmoty, jež následně neuhradila a s vozidlem odjela pryč. Hlídka podle registrační značky zjistila majitelku automobilu a kontaktovala ji. Dotyčná uvedla, že ve spěchu opomenula natankované pohonné hmoty uhradit a dodala, že se neprodleně dostaví k čerpací stanici, kde dlužnou částku zaplatí. O několik minut později pracovnice benzinky strážníky informovala o tom, že byla dlužná částka řidičkou uhrazena.

Muž s berlemi odpočíval u autobusové zastávky

Po 20. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že u autobusové zastávky u nemocnice sedí na chodníku neznámý muž s berlemi. Hlídka v dotyčném zjistila bezdomovce ze Skutče, jenž sdělil, že tady odpočívá, neboť má problémy s chůzí. Vzhledem k tomu, že dotyčný byl orientovaný a zajištění lékařské pomoci odmítl, strážníci jej poučili, aby se usadil na nedaleké lavičce a poté odjeli.

Hlídka vykázala z vestibulu nemocnice bezdomovce

Ve 23.58 hodin byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde se ve vstupní hale bezdůvodně zdržoval bezdomovec, jenž tady byl již ošetřen a z ošetření propuštěn, přičemž odmítl budovu zdravotnického zařízení opustit. Hlídka po příjezdu dotyčného z objektu vykázala.

Rušení nočního klidu před třetí ráno v Revoluční ulici

Krátce před třetí hodinou ráno obdrželi strážníci informaci o tom, že v jednom z domů v Revoluční ulici ruší noční klid hluk vycházející z bytu místního obyvatele. Strážníci se pokusili sdělení prověřit, avšak nepodařilo se jim vstoupit do budovy, neboť nikdo z jejích obyvatel na zvonění na domovní zvonek nereagoval. Kontrolou zvenčí nebyl však žádný hluk zaregistrován a tak hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here