Lukáš Zeman: Restaurace Monaco pomůže ukrajinským rodinám ubytovaným v Chrudimi

0
997
Lukáš Zeman se spolu se svým kolektivem angažoval i během nedávné covidové pandemie, kdy zajišťoval zdarma občerstvení zdravotníkům v Chrudimské nemocnici. Foto: Cafeterie Chrudim

Provozovatel výletní restaurace Monaco ve Škrovádu Lukáš Zeman se rozhodl pomoci ukrajinským rodinám tím, že jim zajistí stravování. „Dohodl jsem se s vedením Sportovišť města Chrudim, že jim pomůžeme se stravováním rodin ubytovaných v chrudimské sportovní hale,“ upřesňuje Lukáš Zeman.

„Rádi bychom také založili malou sbírku, kterou osobně s potravinami a uvařeným jídlem odvezeme v pondělí k hranicím s Ukrajinou. Spolu se svým dlouholetým přítelem a naším šéfkuchařem se vydám k ukrajinské hranici, kde bychom rádi občerstvili teplým jídlem rodiny s dětmi, kteří utíkají před válkou, a rozdali vaše dary. Případně mohli i někoho přivézt do Chrudimi zpět ke své rodině,“ pokračuje provozovatel restaurace Monaco, který žije v Chrudimi.

„Žádáme a prosíme naše obchodní partnery, zda by mohli přispět něčím ze svého porfólia. Suroviny připravíme a rozdáme v uvařeném stavu přímo na místě. Plastové či papírové obaly použijeme k výdeji pokrmů. Potraviny, pití a cokoliv byste mohli darovat, rozdáme po cestě rodinám, které to budou potřebovat. Děkuji za vaši solidaritu a těším se na vaše odpovědi,“ uzavírá Lukáš Zeman. Kontaktovat ho lze na na telefonním čísle 776 200 250.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here