Dvě odhozené injekční stříkačky na poli na Skřivánku putovaly k odborné likvidaci

0
263
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 23. března v osm ráno byli strážníci přivoláni na parkoviště u supermarketu ve Václavské ulici, kde jednomu ze zaparkovaných vozidel bránil ve vyjetí z parkovacího místa cizí nesprávně stojící automobil. Hlídka však před příjezdem na místo obdržela informaci od oznamovatelky, že vozidlo mezitím odjelo.

Upozornění na nevhodně parkující automobil

V 9.49 hodin oznámil na linku 156 občan, že před jedním z domů v Rooseveltově ulici parkuje nesprávně cizí automobil, jenž komplikuje vyjetí s vozidlem na komunikaci. Hlídka s přítomným řidičem automobilu vyřešila tedy jeho dopravní přestupek na místě a poté odjela.

Dvě odhozené injekční stříkačky na Skřivánku

V 15.54 hodin kontaktoval strážníky muž s tím, že na poli na Skřivánku zaregistroval dvě odložené injekční stříkačky. Hlídka tedy oba předměty vyzvedla a následně je odevzdala k odborné likvidaci.

Ženu prý bolela záda a tak se opírala o lampu

V 19.02 hodin vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde se o lampu veřejného osvětlení opírala neznámá žena, jež na dotaz kolemjdoucího muže odpověděla, že ji bolí záda. Hlídce informaci obyvatelka místní ubytovny zopakovala s tím, že zajištění lékařské pomoci odmítá. Vzhledem k tomu, že ničeho po strážnících nežádala, hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here