Opilec napadl na chrudimském nádraží strojvedoucího vlaku. Musela zasáhnout policie

0
467
Ilustrační foto: Kodl Cr

V úterý 22. března ve 13.11 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v obci Sobětuchy volně pobíhají dva psi většího vzrůstu. Při příjezdu strážníků byla obě zvířata již zajištěná na pozemku své majitelky. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o první případ, kdy právě tito psi volně pobíhali na veřejném prostranství v obci, hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál postoupí k řešení příslušnému správnímu orgánu.

Mládež poslouchala ve Fibichově ulici hlasitou hudbu

Krátce po 15. hodině byli strážníci přivoláni na hřiště ve Fibichově ulici, kde přítomná mládež poslouchala hlasitě znějící hudbu. Hlídka po příjezdu tři přítomné chlapce poučila a ti následně hudbu ztišili. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

Stížnost na parkování na zeleni na Palackého třídě

V 16.38 hodin informoval strážníky občan o tom, že u jednoho z domů na Palackého třídě parkují automobily na zeleni. Strážníci místo prověřili, avšak místo vozidel stojících na zeleni tady zastihli automobil stojící ve vjezdu. Přítomný řidič vozidla po vyřešení přestupku s hlídkou následně s automobilem odjel.

Opilec napadl na nádraží strojvedoucího vlaku

Po 20. hodině vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde na vlakovém nádraží napadl strojvedoucího stojícího vlaku opilý muž. Při příjezdu hlídky na místě již zasahovali policisté, kteří událost převzali k řešení.

Žena požádala o vykázání svého přítele z bytu

Ve 21.05 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení místní obyvatelky o tom, že ji doma napadl její přítel. Jelikož dotyčná strážníkům sdělila, že se jedná o vzájemné dlouhodobé problémy mezi ní a jejím druhem, přičemž trvala na jeho okamžitém vykázání ze společného obydlí, byla na místo přivolána Policie ČR, jež věc převzala k řešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here