Skupina 2 Unlimited v Pardubicích nevystoupí, koncert je definitivně zrušen

0
272

Do Pardubic měla v pátek 29. dubna zavítat eurodance skupina 2 Unlimited. Šlo o přeložený koncert z loňského podzimu. Teď byl mejdan, který měl být pohodový i za přispění DJ Pavla Cejnara, definitivně zrušen.

Hity skupiny zaznívají na diskotékách a sportovních událostech dodnes. 2 Unlimited vznikli v roce 1991 a několik let dobývali hitparády na celém světě. Nizozemské duo prodalo přes 18 miliónů alb, v roce 1996 se rozpadlo, ale po třinácti letech obnovilo koncertování. Zabodovaly hlavně jeho songy No Limit, Get Ready For This nebo Tribal Dance.

Místo trapného alibismu alespoň omluva fanouškům

Zpráva je to sice nepříjemná pro všechny, kdo si na koncert zakoupili (nikterak levný) lístek. Ale uznání si zaslouží agentura Ticketportal, respektive její reklamační oddělení, které místo alibistického mlčení zveřejnilo na webu následující omluvu: „Vážení fanoušci, v souvislosti s aktuálním děním ve světě, které významně ovlivňuje ozbrojený konflikt na území Ukrajiny a zvýšené náklady na veškeré vstupní náklady, jsme bohužel nuceni zrušit letošní ročník akce WE LOVE 90´s. Současná situace nám nedovolí zachovat plánovaný program, který byl navíc postaven výhradně na zahraničních interpretech. Všem věrným fanouškům se z celého srdce omlouváme. Věříme, že si tato skvělá akce najde své místo v kulturním prostřední někdy v následujících letech. Děkujeme za pochopení.“

Podobná omluva by měla být samozřejmostí. Ale bohužel je výjimkou z běžné neohleduplnosti pořadatelů, kteří se s vysvětlováním neobtěžují a v lepším případě odbudou zrušení akce jednou větou.

Detailní informace o vracení vstupného jsou uvedeny na stránkách www.ticketportal.cz/…90s.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: 2 Unlimited Official
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here