Muž kráčející v Rubešově ulici přímo po silnici nereagoval na klaksony projíždějících automobilů

0
395
Foto: Pixabay.com

Ve středu 27. dubna ve 13.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že před jednou z garáží v Gorkého ulici nesprávně parkuje cizí automobil, jenž majiteli nemovitosti komplikuje její užívání. Strážníci tedy na vozidlo umístili výzvu pro nepřítomného řidiče. Následně hlídka zjistila majitele tohoto automobilu a kontaktovala jej. Dotyčný uvedl, že jeho vozidlo tady bylo odstaveno z důvodu technické závady a přislíbil, že následující den nechá svůj automobil z komunikace odstranit. Strážníci jeho příslib ověří a poté vyřeší jeho dopravní přestupek.

Opilec obtěžoval u supermarketu kolemjdoucí lidi

Po 14. hodině oznámila strážníkům ostraha hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, že se u vstupu do jejich prodejny zdržuje podnapilý muž, jenž obtěžuje kolemjdoucí zákazníky. Hlídka tohoto člověka, jenž byl pod vlivem alkoholu, odsud pro nevhodné chování vykázala.

Hlídka vykázala od supermarketu otravnou dvojici

O deset minut později bylo oznámeno na tísňovou linku, že u supermarketu v ulici SNP obtěžují přítomní bezdomovci zákazníky. Hlídka po příjezdu odsud vykázala dvě osoby.

Žena nedokázala po pádu na podlahu chodit

V 16.22 hodin obdržel operátor městské policie tísňový signál od místní obyvatelky, jež potřebovala pomoc strážníků. Hlídka dotyčnou zastihla doma ležící po pádu na zemi, proto jí vyzvedla a usadila do křesla. Protože vyšlo najevo, že žena nemůže po pádu chodit, byla přivolána Zdravotní záchranná služba, jejíž posádka dotyčnou dopravila do nemocnice. O události strážníci poté vyrozuměli jejího syna.

Bezdomovkyně svévolně opustila Chrudimskou nemocnici

V 17.38 hodin oznámila na linku 156 zdravotní sestra z Chrudimské nemocnice, že jejich zdravotnické zařízení opustila svévolně před dokončením vyšetření žena bez domova. Hlídka následně prověřila ulice města, avšak dotyčnou nikde nenašla.

Muž kráčející po silnici nereagoval na zvuk klaksonů

V 18.43 hodin informoval strážníky občan o tom, že v Rubešově ulici zpozoroval neznámého muže, jenž kráčel přímo po silnici, přičemž vůbec nereagoval na zvuk klaksonů projíždějících automobilů. Hlídka prověřila příslušnou ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here