Bezdomovec rozhazoval v Nerudově ulici lahve. Nadýchal 3,3 promile alkoholu

0
199
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 12. května v 7.25 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v altánu v Městském parku leží ve spacích pytlech bezdomovci a okolo nich je nepořádek. Hlídka na místě zastihla známou ženu bez domova, jež nejprve musela své okolí uklidit a poté odsud byla vykázána.

Opilá žena s kočárkem na Borzně

V 8.49 hodin upozornila městskou policii žena na to, že se u obchodního centra na Borzně zdržuje opilá žena s dětským kočárkem. Hlídka dotyčnou bezdomovkyni, jež žádné dítě v kočárku nevezla, z místa vykázala.

Hlídka vykázala od Borzny bezdomovkyni

V 16.05 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že se u obchodního centra na Borzně pohybuje žena, jež nadává kolemjdoucím lidem. Hlídka odsud dotyčnou bezdomovkyni pro nevhodné chování vykázala.

U domu v Nerudově ulici ležel na zemi bezdomovec

V 19.50 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že v Nerudově ulici leží na zemi u jednoho z domů bezdomovec. Hlídka odsud dotyčného vykázala.

Bezdomovec rozhazoval lahve. Nadýchal 3,3 promile

Krátce po 20. hodině byli strážníci opět přivoláni do Nerudovy ulice, kde tentokrát muž bez domova po okolí rozhazoval láhve. Protože muž jevil známky požití alkoholu a nebyl zcela orientován, hlídka jej podrobila orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 3,3 promile alkoholu. Vzhledem k této skutečnosti strážníci dotyčného dopravili k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam jej hlídka poté dopravila a předala do péče personálu stanice.

Tři otravní bezdomovci v blízkosti supermarketu

Ve 20.20 hodin oznámil na linku 156 pracovník ostrahy hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, že na parkovišti u jejich prodejny sedí bezdomovci. Při příjezdu hlídky již tito tři lidé odcházeli pryč. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo shledáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here