Odhalí záznam z bezpečnostních kamer zloděje klíčků od auta na stadionu V Průhonech?

0
195
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pátek 13. května v 15.07 hodin byli strážníci přivoláni do parku Střelnice, kde občan zaregistroval havrana, jenž měl zřejmě poraněné křídlo, protože obtížně létal. Hlídka tedy ptáka odchytla a prozatím jej umístila ve služebně na Resselově náměstí, kde jej po telefonické domluvě převzal do své péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Tři dopravní přestupky ve Filištínské ulici

Krátce před 20. hodinou informoval strážníky občan o tom, že u domu ve Filištínské ulici parkuje nesprávně cizí automobil. Strážníci na místě zastihli hned tři stojící vozidla. Na dvě z nich byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče a s přítomným řidičem třetího automobilu vyřešila hlídka dopravní přestupek na místě.

Odhalí záznam z kamer zloděje klíčků od auta?

Ve 20.18 hodin oznámil na linku 156 muž, že v areálu Letního stadionu v ulici V Průhonech někdo odcizil jeho klíče od automobilu. Po jednání strážníků s oznamovatelem vyšlo však najevo, že jeho dcera, jež na sportovišti běhala, odložila klíče od vozidla na lavičku, ale po návratu je zde nenalezla. Protože prostor Letního stadionu monitorují bezpečnostní kamery, městská policie nejprve zhlédne příslušné záznamy z těchto kamer, jež zřejmě zachytily počínání pachatele, a poté rozhodne o dalším postupu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here