Opakovaná stížnost na rozdělávání ohně v parku Střelnice. Lidé si tu na grilu připravovali pokrm

0
247
Foto: Pixabay.com

V sobotu 14. května v 9.23 hodin byli strážníci přivoláni do Městského parku, kde se u altánu zdržovali bezdomovci, kteří měli křičet, popíjet alkohol a v okolí činit nepořádek. Při příjezdu hlídky se přítomní lidé chovali klidně, přičemž žádné nevhodné chování či znečistění okolí nebylo patrné, proto je strážníci řádně poučili a poté odjeli.

Upozornění na pálení pařezu na Palackého třídě

O několik minut později obdrželi strážníci oznámení o tom, že v zahradě u domu na Palackého třídě dochází k nebezpečnému pálení pařezu. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že šlo o nedorozumění, neboť muž, jenž tady prováděl kultivaci zahrady, měl příslušný pařez a rostlinný odpad připraven k odvozu do sběrného dvora, přičemž na zahradě rozhodně nehodlal nic pálit. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

Stížnost na rozdělávání ohně v parku Střelnice

V 13.35 hodin vyjeli strážníci do parku Střelnice, kde měla skupina lidí opět rozdělávat oheň a ve svém okolí činit nepořádek. Hlídka na místě zastihla několik osob, kteří na svém grilu připravovaly pokrm, přičemž v jejich okolí se žádné znečistění nenacházelo. Ani v tomto případě strážníci protiprávní jednání nezaregistrovali.

Propadnutí části vozovky v Rooseveltově ulici

Ve 20.40 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jedné z prodejen v Rooseveltově ulici došlo k propadnutí vozovky. Strážníci informaci prověřili a následně o této závadě vyrozuměli příslušného pracovníka Technických služeb, jenž přislíbil, že inkriminovanou část komunikace řádně označí a zajistí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here