Podezření na zdrogovaného muže v zaparkovaném automobilu u Michalského parku se nepotvrdilo

0
224
Foto: Pixabay.com

V neděli 15. května v 8.03 hodin vyjeli strážníci do Moravské ulice, kde se v garáži nacházel zajištěný cizí volně pobíhající pes, jenž se k majiteli této nemovitosti přidal, když šel do Vestce. Protože se majitele tohoto zvířete hlídce podle mikročipu na těle psa nepodařilo zjistit, dopravili jej do útulku v Sečské ulici, kde vyšlo najevo, že přítomné pracovnice majitele zvířete znají. Hlídka tedy majitele kontaktovala. O chvíli později, po vyřešení přestupku se strážníky, majitel psa v pořádku odvedl.

Na chodníku na Palackého třídě ležeel bezdomovec

Po 16. hodině bylo oznámeno na linku 156, že u přechodu pro chodce na Palackého třídě leží na chodníku místní bezdomovec. Při příjezdu hlídky dotyčný seděl. Strážníci jej poučili a poté muž odsud odešel.

Podezření na zdrogovaného muže se nepotvrdilo

Před sedmou ráno kontaktovala strážníky žena s informací, že se u Michalského parku nachází v jednom ze zaparkovaných automobilů podezřelý člověk, jenž může být pod vlivem drog. Při příjezdu strážníků se ve vozidle nikdo nenacházel. Hlídka následně prověřila okolí, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here