Místní občan vypátral, kde se nachází jeho ukradené jízdní kolo. Případu se ujala Policie ČR

0
283
Foto: Pixabay.com

V úterý 17. května po desáté dopoledne obdrželi strážníci informaci, že se do Poděbradovy ulice z ulice V Hliníkách valí hustý dým. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že tady jistý muž pálil suché větve. Strážníci jej náležitě poučili a dotyčný oheň uhasil. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

Občan vypátral, kde se nachází jeho ukradené kolo

Před 16. hodinou informoval strážníky místní obyvatel o tom, že zjistil, kde se právě nachází jeho odcizené jízdní kolo. Vzhledem k tomu, že dotyčný krádež svého dopravního prostředku oznámil před několika dny Policii ČR, byli na místo přivoláni policisté, kteří věc převzali k šetření.

Ohlášené poškození dveří u budovy Českých drah

V 16.29 hodin vyjeli strážníci do Nerudovy ulice, kde u budovy v majetku Českých drah někdo údajně poškodil dveře. Hlídka na této nemovitosti poškození neshledala, avšak zaregistrovala otevřené okno. O této skutečnosti byl tedy vyrozuměn výpravčí, jenž sdělil, že o nezajištěném oknu již informoval správu železnic, jež učiní potřebná opatření.

Muž trpící zdravotními problémy zůstal ležet v křižovatce

Krátce před 18. hodinou kontaktoval strážníky občan s tím, že v křižovatce ulic Fibichova a Palackého třída leží na zemi člověk. Strážníci v dotyčném zjistili místního obyvatele, jenž trpí určitými zdravotními problémy, v důsledku čehož upadl na zem. Přestože během pádu utrpěl muž zranění, přivolání lékařské pomoci odmítl. Hlídka jej proto doprovodila do místa jeho bydliště, kde muže převzala své do péče jeho manželka.

Bezdomovkyně křičela před půlnocí v Husově ulici

Před půlnocí vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde u nákladové rampy prodejny křičela žena bez domova a rušila noční klid. Hlídka ji tedy odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here