Policisté se strážníky pátrali po chlapci, který zmizel dopoledne z mateřské školy

0
585
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 16. května krátce před desátou dopoledne kontaktovala strážníky žena s tím, že její syn bez vědomí pedagoga opustil místní mateřskou školu a odešel neznámo kam. Na základě tohoto sdělení strážníci společně s policisty prováděli pátrání v ulicích města, přičemž o chvíli později se chlapce, jenž byl v pořádku, podařilo zastihnout poblíž místa jeho bydliště.

Bývalí partneři se hádali na ulici o výchově svého syna

V 17.29 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že se v ulici Na Ostrově vzájemně dohadují muž s ženou, kteří mají při sobě děti. Před příjezdem strážníků se tito lidé rozešli, přičemž hlídka o chvíli později vyhledala v ulici Dr. Milady Horákové dotyčného otce s dětmi, jenž uvedl, že na místě hlasitě řešili s bývalou partnerkou spor ohledně péče o jejich syna.

Občan si myslel, že jsou to léky. Byly to ale bonbóny

Před 18. hodinou vyjeli strážníci do Městského parku prověřit informaci občana o tom, že u budovy zdejšího úřadu leží na zemi rozsypané léky. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že nešlo o tablety, nýbrž o bonbony, jež svým tvarem připomínaly léky. Strážníci bonbony zvedli a vyhodili do nedalekého odpadkového koše.

Hlídka vykázala z nádraží čtyři hlasitě hádající se muže

Ve 22.59 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde se na jednom z nástupišť autobusového nádraží zdržovala skupina osob, jež křičela a rušila noční klid. Po vyřešení přestupku hlídka odsud vykázala čtyři muže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here