Taneční škola InDance roztančí Divadlo Karla Pippicha

0
119

V sobotu 21. května v 11.30 a v 15.30 hodin budou na Velké scéně Divadla Karla Pippicha k vidění krásné choreografie chrudimských tanečníků z Taneční školy InDance. Půjde o závěrečné taneční představení Hejblata.

Tanečníci předvedou to, na čem celý rok pracovali. Hejblata jsou velkolepou taneční událostí, která potěší diváky všech věkových kategorií. Srdečně zváni jsou tedy všichni chrudimští obyvatelé, kteří mají chuť obohatit své kulturní a umělecké obzory. Můžeme se těšit jak na roztomilé představení předškolních tanečníků, tak propracované choreografie dospělých, dokonce i na výběrové tanečníky ze souborů Pop Balet. Hejblata také poukazují na nedílnou součást jedinečné výukové metody Taneční školy InDance. Více informací o tanečním vystoupení a metodice Taneční školy InDance najdete na www.indance.cz

Vstupenky jsou k dispozici v pokladně Divadla Karla Pippicha na telefonu 603 881 003 nebo emailu: predprodej@chbeseda.cz, dále v Turistickém a informačním centru na Resselově náměstí na čísle 469 657 821 nebo online na odkazu https://www.chrudimskabeseda.cz/…ta/.

Video: Pavel Olmr
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here