Na schodech okresního soudu zkolaboval člověk. Zřejmě prodělal epileptický záchvat

0
198
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve čtvrtek 19. května v 11.10 hodin byli strážníci přivoláni na Všehrdovo náměstí, kde na schodišti u budovy soudu ležel bezdomovec. Vzhledem k tomu, že místní muž nedokázal vstát a nekomunikoval, hlídka se jej opakovaně pokusila podrobit orientační dechové zkoušce na alkohol, kterou vzhledem ke svému stavu nebyl schopen podstoupit. Strážníci tedy dotyčného dopravili k vyšetření do nemocnice, kde vyšlo najevo, že alkohol nepožil. Po provedeném neurologickém vyšetření službu konající lékařka shledala, že na zmíněných schodech muž zřejmě prodělal epileptický či abstinenční záchvat s tím, že jeho další léčba ani hospitalizace není třeba a ze zdravotnického zařízení jej propustila.

Křičící bezdomovkyně byla vykázána od prodejny

Ve 12.34 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u obchodního centra ve Škroupově ulici se zdržuje žena bez domova, jež křičí na kolemjdoucí lidi. Hlídka odsud dotyčnou osobu vykázala.

Zadržená zlodějka byla potrestána pokutou

O deset minut později vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde v supermarketu došlo ke krádeži zboží. Vzhledem k tomu, že se podezřelá žena ke svému úmyslnému jednání hlídce doznala, strážníci vyřešili její přestupek proti majetku uložením pokuty.

Studenti slavili v Městském parku hlasitě maturitu

Po 23. hodině byli strážníci přivoláni do Městského parku, kde se zdržovala hlučná skupina mládeže, jež rušila noční klid. Hlídka na místě zastihla jedenáct studentů, kteří hlasitě konverzovali po úspěšném vykonání maturitní zkoušky. Tito lidé po vyřešení přestupků park opustili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here