Tři sestry otevřou v Pardubicích svou Lihovou školu umění

0
167

Pořádný bigbít se našemu městu i v květnu vyhýbá obloukem, a tak snad přijde někomu vhod pozvánka do Pardubic. V pátek 27. května vystoupí v areálu tamního pivovaru oblíbené Tři sestry a jejich hosté. Lístky za 550 korun lze snadno sehnat na odkazu https://www.ticketstream.cz. Děti do 3 let mají vstup zdarma, ratolesti do 135 centimetrů zaplatí 250 korun na místě. Držitel průkazu ZTP/P má rovněž vstup zdarma, jeho doprovod uhradí plnou cenu (lístek pro dva lidi) na místě. Areál se otevře v 18 hodin, hrát se začne o hodinu později.

Kapela vznikla už v roce 1985, původně hrála punk a má na kontě několik desítek alb. Stylově bývá řazena do pubrocku, mezi její největší hity patří třeba Mexiko, Zelená, Aida, Modlitba pro partu nebo Život je takovej.

Na glóbusu Čech a Moravy si skupina pečlivě vybrala 23 míst, kde zrealizuje tradiční oslavu léta a zdravého životního stylu dle vlastních pravidel. Na všech zastávkách této jízdy uslyšíte poctivou porci živé hudby a budete oslněni žhavou show minimálně středoevropského formátu!

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Tři sestry
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here