Zakrvácený muž měl patrně zlomenou klíční kost. Musela si pro něj přijet sanita

0
192
Foto: Pixabay.com

V pátek 20. května po desáté dopoledne bylo strážníkům oznámeno, že na parkovišti u prodejny v Tovární ulici sedí zřejmě podnapilý bezdomovec, jenž není schopen se pohybovat. Hlídka na místě zastihla muže z Prachovic, z jehož úst se drala krev, přičemž měl zřejmě zlomenou klíční kost, proto přivolala Zdravotní záchrannou službu, jež dotyčného převzala do své péče.

Brečící chlapec si doma zabouchnul klíče od bytu

V 19.39 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že na Palackého třídě u budovy pojišťovny zaregistroval brečícího chlapce. Strážníkům hoch o chvíli později sdělil, že doma zabouchl své klíče od bytu, proto se snažil dovolat svému otci, jenž pracuje v nedaleké kanceláři, avšak neúspěšně. Hlídka tedy jeho tatínka kontaktovala a ten si následně syna převzal do své péče.

Silný vítr vyvrátil v Poděbradově ulici strom

Po 22. hodině žena strážníky upozornila na to, že v Poděbradově ulici vítr vyvrátil strom. Při příjezdu hlídky ležící břízu již likvidovali hasiči.

Strážníci asistovali policistům při otevírání bytu

Ve 23.04 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, protože bylo třeba, aby hlídka asistovala hasičům při otevření bytu v Luhanově ulici, kde došlo k vodovodní havárii. Po ukončení zásahu hasičů strážníci uvedenou budovu opustili.

Z bytu v domu v ulici Dr. Bartůňka se ozval požární alarm

O chvíli později kontaktoval strážníky operační důstojník hasičů, jenž požádal o přítomnost hlídky při vstupu hasičů do jednoho z bytů domu v ulici Dr. Bartůňka, odkud obdrželi signál požárního alarmu. Strážníci požadovanou asistenci hasičům poskytli.

Na cyklostezce u řeky ležel časně ráno muž z Bořic

Po čtvrté ráno oznámila na linku 156 žena, že u cyklostezky na Palackého třídě u řeky leží na zemi neznámý muž. Hlídka v dotyčném po probuzení zjistila obyvatele Bořic, jenž byl orientován a následně sám odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here