Rubešovou ulicí měla jít zfetovaná žena a málem ji srazilo projíždějící auto

0
232
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 24. května v 11.27 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Pardubické ulici leží u autobusové zastávky na zemi muž. Strážníci v tomto mírně podnapilém, avšak orientovaném muži zjistili místního obyvatele, u něhož se již nacházela jeho známá, jež hlídce přislíbila, že dotyčného převezme do své péče a postará se o něj.

Hlídka odchytla ve Víta Nejedlého zraněnou vránu

Po 16. hodině kontaktoval strážníky s žádostí o prověření oznámení pracovník záchranné stanice živočichů s tím, že se u budovy školy v ulici Víta Nejedlého údajně nachází zraněná vrána. Hlídka proto ptáka odchytla a dopravila do služebny na Resselově náměstí, kde vránu převzal do své péče dotyčný pracovník záchranné stanice.

Od čerpací stanice ujel řidič, aniž zaplatil pohonné hmoty

V 17.24 hodin vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, odkud z čerpací stanice odjel zákazník, aniž uhradil natankované pohonné hmoty. Zhlédnutím příslušného kamerového záznamu hlídka v jednání podezřelého řidiče neshledala úmyslné jednání, proto zjistila totožnost majitele vozidla a poskytla ji přítomné obsluze, která měla na jejím zjištění právní zájem, aby událost mohla řešit občanskoprávní cestou.

Rubešovou ulicí měla jít zfetovaná žena a málem ji srazilo auto

Před 20. hodinou se na strážníky obrátil občan s tím, že se v Rubešově ulici po komunikaci pohybuje zřejmě zfetovaná žena, kterou málem srazil projíždějící automobil. Hlídka však na silnici ani v jejím okolí tuto osobu nezastihla.

Na Borzně vyřvávala kolem šesté ráno bezdomovkyně

Po šesté ráno oznámila žena na linku 156, že na lavičce u obchodního centra na Borně sedí žena bez domova, jež křičí na kolemjdoucí lidi. Hlídka proto odsud dotyčnou pro nevhodné chování vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here