Chrudimským fotbalovým dorostencům spadl míč na soukromý pozemek. Majitelka ho odmítla vydat

0
389
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve čtvrtek 26. května v 17.34 hodin se na strážníky obrátil trenér místních fotbalových dorostenců s tím, že jeden z jeho svěřenců během tréninku na Letním stadionu v ulici V Průhonech překopl míč přes ochranné oplocení a balon dopadl na soukromý pozemek, jenž náleží k rodinnému domu v těsném sousedství sportoviště. Dotyčný dále sdělil, že poté kontaktoval jeho obyvatelku s žádostí o vydání fotbalového míče, avšak jeho žádosti žena odmítla vyhovět s tím, že již má všeho dost, neboť na její pozemek dopadne během roku několik fotbalových balonů, přičemž dodala, že v uvedený den na její zahradu rozhodně žádný míč nedopadl. Hlídka s dotyčnou nejprve promluvila a následně událost zadokumentovala, zjistila přítomné svědky a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.

Pouzdro plné sáčků s bílým práškem. Že by drogy?

V 19.07 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde občan u stojanu s jízdními koly zpozoroval na zemi ležící pouzdro, jež obsahovalo několik sáčků s práškem bílé barvy – zřejmě drogu. Hlídka od muže tento nález převzala a neprodleně jej odevzdala příslušníkům Policie ČR.

Zmatená starší žena u chrudimské polikliniky

Po 20. hodině bylo oznámeno na linku 156, že u budovy zdravotnického zařízení na Palackého třídě postává starší zmatená žena, jež se pokouší vstoupit dovnitř. Strážníkům seniorka uvedla, že se domnívala, že je již ráno, přičemž hodlala navštívit lékaře. Hlídka následně tuto ženu dopravila k jejímu příbuznému, jenž ji v pořádku převzal do péče.

Zakrvácený muž odešel z nemocnice bez vědomí lékařů

Krátce po 23. hodině se na strážníky obrátil vrátný Chrudimské nemocnice s tím, že v tomto zdravotnickém zařízení zaregistroval neznámého ležícího muže. Strážníci v dotyčném zjistili obyvatele Skutče, přičemž vyšlo najevo, že jej jako pacienta dopravila do nemocnice Zdravotní záchranná služba, avšak muž následně bez vědomí lékařů odešel pryč, aniž by absolvoval potřebné ošetření. Vzhledem k tomu, že krvácel z nosu a měl oteklé oční okolí, převzal jej poté do péče zdravotnický personál a hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here