Na pozemek zařízení pro seniory v Čáslavské ulici dopadl ze sousední parcely vyvrácený strom

0
291
Ilustrační foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V sobotu 28. května v 16 hodin byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, kde na pozemek zařízení pro seniory dopadl ze sousedství vyvrácený strom. Protože byl strom ve vlastnictví státu, operátor městské policie o události vyrozuměl operačního důstojníka hasičů, jenž na místo vyslal hasiče.

Neznámá žena vstupující do vozovky ohrožovala řidiče

V 17.55 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v Rubešově ulici neznámá žena vstupuje do vozovky před projíždějící automobily. Hlídka příslušnou komunikaci i její okolí prověřila, avšak s negativním výsledkem.

Strážníci pomáhali ženě nastartovat automobil

Ve 21.17 hodin se obrátila na městskou policii se žádostí o pomoc řidička, jež v Malecké ulici nedokázala nastartovat svůj automobil. Hlídka pomocí startovacích kabelů o chvíli později uvedla motor do chodu.

Oslava maturitní zkoušky rušila noční klid v ulici

Před půlnocí vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, neboť tam docházelo k rušení nočního klidu hlukem, jenž vycházel z místního domu. Hlídka kontaktovala odpovědného muže, jenž uvedl, že zde probíhá oslava maturitní zkoušky, a přislíbil, že se přítomní lidé ztiší, aby již nikoho nerušili. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here