Kdo srazil úmyslně autem muže poblíž restaurace v Havlíčkově ulici? Svědkyni události se z toho udělalo špatně

0
354
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 12. června v 17 hodin byli strážníci přivoláni do ulice U Valchy, kde před dům místního obyvatele někdo odstavil nákupní vozík. Hlídka informaci nejprve prověřila a následně vyrozuměla pracovníka příslušného supermarketu, jenž přislíbil, že odstavený nákupní vozík na místě vyzvedne.

Kdo srazil úmyslně muže u restaurace v Havlíčkově ulici?

Po 22. hodině oznámil na linku 156 muž, že u restaurace v Havlíčkově ulici jeho kamaráda úmyslně srazil projíždějící automobil, a dodal, že vzhledem k jeho zranění již na místo přivolal Zdravotní záchrannou službu. Strážníci po příjezdu na místo události vyrozuměli Policii ČR a přivolali též Zdravotní záchrannou službu, neboť u přítomné svědkyně události nastaly náhlé zdravotní problémy. Po příjezdu policistů, kteří věc převzali k řešení pro podezření ze spáchání trestného činu, hlídka setrvala na místě a poskytla jim potřebnou asistenci.

V Topolské ulici kráčelo po silnici pozdě večer mládě sovy

Ve 22.21 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v Topolské ulici zpozoroval na komunikaci kráčející mládě sovy, jež nedokázalo vzlétnout. Vzhledem k vytížení hlídky operátor městské policie s dotyčným domluvil, že uvedené mládě sám odchytne a poté je dopraví do Havlíčkovy ulice, kde sovu převezmou strážníci, aby ji následně předali do péče pracovníka záchranné stanice živočichů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here