V Čáslavské ulici volně pobíhaly kozy s kůzlaty. Zahnala je po urgenci strážníků majitelka

0
147
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 11. června krátce před 17. hodinou byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, kde volně pobíhaly tři kozy s kůzlaty. Po příjezdu hlídky se na místo dostavila majitelka těchto zvířat, jež poté všechny kozy zajistila a odvedla.

Bezdomovec spící na lavičce dělal okolo nepořádek

V 19.55 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u rybníčku ve Vrchlického ulici ve Slatiňanech se již několik dnů zdržuje bezdomovec, jenž tady přespává na lavičce a ve svém okolí dělá nepořádek. Strážníci dotyčného poučili a vyzvali jej, aby okolí lavičky uklidil. Protože na stejném místě se nacházelo i několik oděvních svršků, o nichž dotyčný prohlásil, že nejsou jeho, hlídka je vyzvedla s tím, že je následně uloží do oddělení ztrát a nálezů příslušného městského úřadu.

V supermarketu byla nalezena peněženka s doklady

Po 21. hodině vyjeli strážníci do ulice SNP, neboť v supermarketu byla nalezena cizí peněženka s doklady a s finanční hotovostí a dále technický průkaz automobilu. Hlídka obě nalezené věci převzala a odevzdala je do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim.

Mladík rušil hlasitou hudbou z mobilu Na Valech noční klid

Ve 22.36 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v ulici Na Valech ruší noční klid hluk, jenž vychází z tamní restaurace. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že na venkovní zahrádce podniku jeden z hostů poslouchal hlasitou hudbu, jež zněla z jeho mobilního telefonu. Hlídka po vyřešení přestupku poučila také přítomnou obsluhu restaurace a následně odjela.

Hlídka vykázala pozdě večer ze zastávky dva bezdomovce

O několik minut později kontaktoval strážníky občan s tím, že se na autobusové zastávce v obci Vlčnov zdržují bezdomovci, kteří tady křikem ruší noční klid. Hlídka po vyřešení přestupku odsud vykázala dva lidi.

Strážníci pomáhali řidič nastartovat automobil

Ve 23.25 hodin přivolal strážníky do Rubešovy ulice řidič, jehož automobil zde zastavil kvůli poruše, přičemž bylo potřeba jeho motor nastartovat pomocí startovacích kabelů. Hlídka motor uvedeného vozidla uvedla do chodu a poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here