Dravec se v ulici Čs. armády zachytil o hrotovou zábranu a zranil se. Skončil v záchranné stanici zvířat

0
137
Káně lesní. Foto: Pixabay.com

Ve středu 15. června krátce před devátou ráno vyjížděla hlídka do ulice V Hliníkách, kde měla být u jednoho z objektů rozbitá skleněná výplň okna. Strážníci na místě jednali s majitelem objektu, který škodu odhadl na tisíc korun. Případ byl zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Dravec se zachytil o hrotovou zábranu a zranil se

Následně se hlídka přesunula do ulice Čs. armády, kde za oknem budovy seděl dravec. Jelikož byl zachycen mezi okenní výplní a hrotovou zábranou, nemohl vzlétnout. Hlídka ptáka vyprostila a následně se jej pokusila pustit do volné přírody. To se však nepodařilo, jelikož pták nedokázal vzlétnout. Byl tedy převezen do služebny městské policie, kde si jej převzal pracovník záchranné stanice Pasíčka, stejně jako mládě sovy, které bylo dopoledne nalezeno opuštěné v sídlišti U Stadionu.

Bezdomovec měl na Školním náměstí nadávat ženě

Po 13. hodině byli strážníci přivoláni k budově základní školy na Školním náměstí, kde měl jeden z místních bezdomovců nadávat své matce. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak uvedené osoby se zde již nenacházely.

U vchodu domu byl nalezen časně ráno zatoulaný bígl

V 04.28 hodin přijali strážníci oznámení, že v ulici Čs. armády u vchodu do domu čp. 650 stojí pes rasy bígl. Strážníci na místě psa nalezli a zjistili následně bydliště jeho majitele. Zde hlídce otevřel kamarád muže, který sdělil, že majitel psa není doma, ale že si ho od hlídky převezme a majiteli předá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here