Primář dětského oddělení Kasal vzal zpět svoji výpověď. Naznačil, že Chrudimské nemocnici někdo záměrně škodí

0
3823
Sekretářka dětského oddělení Olga Šormová s primářem dětského oddělení Chrudimské nemocnice Davidem Kasalem. Foto: z archivu Olgy Šormové

Primář dětského oddělení Chrudimské nemocnice, městský zastupitel a poslanec (ANO 2011) MUDr. David Kasal informoval na sociálních sítích o tom, že zůstává v Chrudimské nemocnici a zveřejnil krátké prohlášení, v němž mimo jiné naznačil, že „někdo“ nemocnici záměrně škodí. Vzápětí dodal, že je připraven o ni bojovat. Ukazuje se přitom, že má na své straně veřejné mínění.

Veřejné prohlášení primáře Kasala z 19. června

Hezký večer Vám všem, přátelé. Rád bych se vyjádřil alespoň pár slovy k událostem posledních dnů.

Spousta z vás mne po zjištění, že jsem podal výpověď, kontaktovala. Nesmírně mě těší a vážím si toho, jakou obrovskou podporu od Vás všech mám. Nezastírám, že právě ta byla jedním z hlavních důvodů při mém rozhodování, zdali vzít danou výpověď zpět či ne. Dalším důvodem byly např. přislíbené změny vedením NPK.

Teď k tomu méně příjemnému. Podaná výpověď mi paradoxně poodhalila a ukázala, kdo za chrudimskou nemocnici opravdu dýchá, kdo se tak jen tváří a to nejhorší, kdo (i z vlastních řad, bohužel) ji naopak záměrně a účelově škodí. Tyto nabyté informace považuji za velice důležité a cenné, pokud to se záchranou chrudimské nemocnice myslíme opravdu, ale opravdu vážně.

Není to sranda. Nebude to příjemné a už vůbec ne lehké pro Vás ani pro nás. Ale musíme a budeme o chrudimskou nemocnici bojovat! Jen srabi to vzdávají.

Váš primář MUDr. David Kasal

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here