Senior Festival v Chrasti pobaví i dítka a lidi středního věku

0
225

Po zdařilém druhém ročníku, který potěšil bezmála dvě tisícovky návštěvníků, se Spolek Hurá na Výlet! a město Chrast rozhodly uspořádat Senior Festival i letos. Uskuteční se v zámeckém areálu v Chrasti, a to v sobotu 25. června od 10 hodin.

Celodenní program má ambice zaujmout nejen seniory. Na velkém pódiu se představí regionální dechová tělesa nebo country kapely, které zahrají k poslechu i tanci. Hvězdou letošního festivalu je zpěvák a herec Jiří Štědroň, který se divákům představil jako princ v legendární pohádce Popelka. Návštěvníky potěší i herec Pavel Nový, kterého můžou znát z komedie S tebou mě baví svět.

Pro milovníky historie Spolek Hurá na Výlet! a město Chrast připravily prohlídku historických vozidel a motocyklů. Tato technika bude k vidění na nádvoří zámku a v dějišti festivalu. Lidé si také budou moct prohlédnout městské muzeum, které sídlí přímo v barokním zámku, a také zámeckou zahradu ‒ jedno z předních děl světového zahradního architekta Františka Thomayera. Součástí sobotního programu bude i ukončení putovní venkovní výstavy Kulturní dědictví – Švédsko, která je během června v Chrasti ke zhlédnutí. Postaráno bude také o zábavu pro malé i ty nejmenší.

Vstupné na akci je dobrovolné. Přítomen bude Český červený kříž, který zajistí případné poskytnutí první pomoci.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Pepan
Zdroj: YouTube.com

Foto: fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here