Obyvatel sídliště U Stadionu se nemohl zbavit pozdě večer hlučné kamarádky

0
264
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 19. června ve 12.27 hodin vyjeli strážníci do sídliště U Stadionu, kde žena zaregistrovala odstavený automobil bez předních kol, v jehož interiéru spal bezdomovec. Hlídka shledala, že má uvedené vozidlo všechna čtyři kola i platnou technickou kontrolu. Muž, jenž se nacházel uvnitř, strážníkům sdělil, že mu automobil zapůjčil jeho majitel. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Žena nedokázala strážníkům vysvětlit, odkud má bižuterii

V 19.36 hodin kontaktoval strážníky pracovník ostrahy hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že v jejich prodejně zřejmě došlo ke krádeži zboží. Oznamovatel strážníkům po příjezdu sdělil, že přítomná podezřelá žena několikrát během dne navštívila jejich hypermarket a dodal, že shlédnutím kamerového záznamu z prodejny následně vyvstalo podezření, že zde dotyčná odcizila několik kusů bižuterie. Protože podezřelá žena nedokázala hlídce vysvětlit, kde pořídila sporné šperky, událost strážníci zadokumentovali a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při Městském úřadu Chrudim.

Obyvatel sídliště U Stadionu se nemohl zbavit kamarádky

Ve 23.10 hodin se na strážníky obrátil obyvatel sídliště U Stadionu s tím, že jeho hlučná kamarádka, jež se delší dobu zdržuje v jeho bytě, odmítá odejít, přestože ji vyzval, aby odešla. Strážníci po příjezdu jednali s oznamovatelem i s přítomnou ženou. Protože dotyčný souhlasil s tím, aby jeho kamarádka mohla u něj doma přenocovat, hlídka poté odjela.

Hlídka vykázala z Borzny po půlnoci tři bezdomovce

V 00.10 hodin oznámil muž strážníkům, že na lavičkách u obchodního centra na Borzně sedí bezdomovci, kteří se tu navzájem hlasitě baví. Jakmile hlídka tyto tři polohlasně mluvící osoby poučila o dodržování nočního klidu, vstaly a odešly pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here