Kdo poškodil dlažební kostkou ve Škroupově ulici výlohu? Z regálu prodejny zmizela následně motorová pila

1
246
Foto: Roman Zahrádka

V pondělí 20. června po osmé ráno obdrželi strážníci informaci o tom, že v ulici Dr. Bartůňka venčí občan svého psa na volno. Hlídka dotyčného náležitě poučila a jeho přestupek na místě vyřešila.

Žena odmítala opustit byt svého přítele U Stadionu

V 15.20 hodin se na strážníky obrátil s žádostí o pomoc obyvatel sídliště U Stadionu, jenž uvedl, že přítelkyně odmítla opustit jeho byt, přestože tam nemá trvalé bydliště a její přítomnost tam nadále již není žádaná. V přítomnosti hlídky dotyčná zabalila své věci a v klidu byt oznamovatele opustila.

Strážníci třináctkrát zabezpečovali po průtrži prostor

V 17.25 hodin informovali občané strážníky, že po průtrži jsou na území města vyvrácené stromy. Strážníci se následně během večera ve spolupráci s hasiči podíleli na odstranění následků kalamity a ve třinácti případech vytýčili nebezpečný prostor, do něhož zakázali z bezpečnostních důvodů vstup, aby nedošlo ke zranění osob.

Hlídka vykázala z parkoviště ležícího bezdomovce

V 18.41 hodin byli strážníci přivoláni na parkoviště u supermarketu na Palackého třídě, kde ležel bezdomovec. Hlídka dotyčného odsud vykázala.

Dohadování muže a ženy na autobusové zastávce

Před 19. hodinou se obrátila na strážníky žena s tím, že se na autobusové zastávce na Palackého třídě dohadují bezdomovci. Strážníci na příslušném místě zastihli dvojici, muže a ženu, přičemž muž měl poraněný obličej, proto hlídka přivolala Zdravotní záchrannou službu, jež dotyčného převzala do své péče.

Chirurgický příjem nemocnice svévolně opustil pacient

Ve 22.58 hodin obdrželi strážníci od zdravotní sestry informaci o tom, že chirurgický příjem Chrudimské nemocnice svévolně opustil pacient, jenž není v přímém ohrožení života, avšak jehož je třeba dopravit zpět do zdravotnického zařízení. Hlídky následně prověřily ulice města, ovšem s negativním výsledkem.

Kdo poškodil dlažební kostkou ve Škroupově ulici výlohu?

Krátce po páté ráno bylo oznámeno na linku 156, že u jedné z prodejen ve Škroupově ulici došlo k poškození výlohy. Strážníci na místě shledali, že neznámý pachatel dlažební kostkou poškodil skleněnou výplň vstupních dveří, proto kontaktovali majitele příslušné prodejny, jenž po příjezdu zjistil, že z prodejního regálu někdo odcizil motorovou pilu. Hlídka zjistila možné svědky tohoto protiprávního činu a událost vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu následně postoupila k šetření Policii ČR, jež se dostavila na místo.

1 komentář

  1. To jsme to v tý naší vesničce střediskový dotáhli vážně daleko, když voláme mp na souseda se psem bez vodítka. Autor telefonátu je vážně kabrňák. Palec nahoru komunisto za záclonou 😘

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here