Nebezpečná plocha v Čáslavské ulici byla po bouři tak velká, že ji nešlo ohraničit páskou

0
350
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 21. června v 8.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Čáslavské ulici jsou vlivem průtrže ulámané větší kusy větví. Vzhledem k tomu, že šlo o velkou plochu, kterou nebylo možné obehnat páskou se zákazem vstupu do nebezpečného prostoru, hlídka o této skutečnosti vyrozuměla příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim, jenž poté učinil nezbytné kroky.

Bezdomovci sušili na lavičkách mokré prádlo

Po 16. hodině byli strážníci přivoláni k obchodnímu centru na Borzně, kde přítomní bezdomovci sušili na lavičkách mokré prádlo a nevhodně se chovali. Všech pět lidí hlídka po příjezdu vyzvala, aby své okolí uklidili, a následně je odsud vykázala.

Hlučný bezdomovec na autobusové zastávce

Krátce před 19. hodinou vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde se na autobusové zastávce zdržoval hlučný bezdomovec. Hlídka dotyčného pro nevhodné chování z místa vykázala.

Večerní hospitalizace silně opilého muže

Ve 21.33 hodin upozornila strážníky pracovnice supermarketu v ulici SNP, že se před jejich prodejnou nachází opilec. Strážníci podrobili dotyčného orientační zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou 2,31 promile a následně jej dopravili k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here