Na Resselově náměstí zůstalo v horku uvězeno ve vozidle malé dítě. Strážníkům nezbylo než rozbít boční okénko

0
453
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 27. června po sedmé ráno kontaktovala strážníky žena s tím, že poblíž zdravotnického zařízení na Palackého třídě zpozorovala odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy předmět vyzvedla a následně jej dopravila k odborné likvidaci.

Zbraň v náhonu? Ve skutečnosti dětská hračka

Krátce po jedenácté dopoledne oznámil občan na linku 156, že ve vodním náhonu v Havlíčkově ulici zaregistroval na dně ležící dlouhou střelnou zbraň se zásobníkem, přičemž nebyl schopen rozpoznat, zda se jedná o skutečný samopal. Hlídka po vyzvednutí zbraně z vody shledala, že šlo o plastovou hračku, jež byla poté uložena do příslušné nádoby určené k odkládání plastů.

Hlídka vykázala z čekárny nádraží bezdomovce

V 13.47 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde se měli v čekárně vlakového nádraží zdržovat bezdomovci, kteří odmítli odejít. Hlídka v budově zastihla jednoho místního muže bez domova, kterého z místa vykázala.

Uvězněné malé dítě v automobilu na Resselově náměstí

V 15.10 hodin se dostavila do služebny strážníků řidička, jež požádala o pomoc, neboť v automobilu zaparkovaném na Resselově náměstí zůstalo uvězněné její malé dítě, přičemž dveře vozidla nebylo možné otevřít. Vzhledem k vysoké venkovní teplotě nesnesla věc odkladu, proto hlídka rozbila skleněnou výplň bočního okénka příslušného automobilu a dítě z vozidla v pořádku vyprostila.

Odhozená injekční stříkačka na toaletách nádraží

Po 16. hodině byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde na toaletách nádraží byla odložená injekční stříkačka. Hlídka tedy předmět vyzvedla a dopravila k odborné likvidaci.

V ulici Dr. Milady Horákové byla nalezena užovka červená

Po šesté ráno oznámila na tísňovou linku žena, že na autobusové zastávce v ulici Dr. Milady Horákové zpozorovala ležícího hada. Jakmile strážníci poraněnou užovku červenou odchytli, dostavil se k nim její majitel, jemuž utekla z terária. Dotyčný poté od hlídky hada převzal a zajistil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here