V Hálkově ulici se samovolně rozjelo auto a opřelo se o jiný automobil

0
155
Foto: Pixabay.com

V neděli 26. června v 15.12 hodin byli strážníci přivoláni do Hálkovy ulice, odkud řidič oznámil, že se tady o jeho zaparkovaný automobil opřelo cizí nezajištěné vozidlo, jež zřejmě samovolně popojelo, přičemž žádnou škodu na jeho majetku nezpůsobilo. Oznamovatel dodal, že vzhledem k tomu, že musel s automobilem naléhavě odjet, zajistil kola tohoto vozidla proti pohybu cihlou. Hlídka zjistila majitele příslušného automobilu, jenž se poté dostavil na místo a své vozidlo řádně zajistil.

Muž pojal obavu o zdraví ženy přebývající v autě

Krátce po 18. hodině informoval strážníky občan, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu přebývá v zaparkovaném automobilu žena, a dodal, že pojal obavu o její život a zdraví. Dotyčná strážníkům uvedla, že se cítí zdravotně v pořádku, přičemž má zajištěný dostatek jídla i pití a žádné pomoci nežádá. Hlídka ji poučila o možnosti dočasného náhradního ubytování v Tovární ulici, což odmítla. Strážníci poté odjeli.

Hlídka vykázala z vestibulu nádraží bezdomovce

V 19.08 hodin oznámila na tísňovou linku ostraha nádraží v ulici Čs. armády, že tam došlo k problému s bezdomovci. Strážníci ve vestibulu budovy nádraží zastihli člověka bez domova, jenž nikam necestoval. Dotyčného odsud hlídka vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here