Společné pátrání strážníků s policisty po muži, který vyhrožoval sebevraždou, mělo šťastný konec

0
178
Ilustrační foto: HZS Pardubického kraje

V sobotu 30. července krátce před polednem bylo oznámeno na linku 156, že se u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové zdržují bezdomovci, kteří tady obtěžují kolemjdoucí lidi. Hlídka po příjezdu k prodejně odsud vykázala pro nevhodné chování čtyři osoby.

U rybníčku na Podhůře byly nalezeny odložené doklady

Ve 12.10 hodin se dostavil do služebny městské policie občan, aby strážníkům předal cizí doklady, které našel odložené u rybníčku na Podhůře. Hlídka tyto věci od muže převzala a poté je uložila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim.

Stížnost na hluk, který dělali v Revoluční ulici svatebčani

Po 13. hodině byli strážníci přivoláni do Revoluční ulice, odkud zněl nadměrný hluk. Hlídka v ulici shledala, že jeho příčinou byli hluční svatebčané, kteří z této ulice vyjížděli na svatební obřad.

V restauraci supermarketu byla nalezena peněženka

Ve 14.04 hodin oznámila strážníkům ostraha supermarketu v ulici SNP, že byla v místní restauraci nalezena cizí peněženka. Hlídka tedy předmět, jenž obsahoval doklady, platební kartu a finanční hotovost, vyzvedla a následně uložila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim.

Upozornění na podezřelého muže, který vybíral peníze

O dvě hodiny později vyjeli strážníci opět do supermarketu v ulici SNP, protože tam občan zpozoroval neznámého podezřelého muže, jenž od zákazníků vybíral finanční příspěvky, údajně určené pro neslyšící občany. Hlídka prověřila uvedenou prodejnu i její okolí, avšak dotyčného tady nezastihla.

Společné pátrání po muži, který vyhrožoval sebevraždou

V 18.49 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba, aby strážníci společně s policisty pátrali po jistém muži, jenž vyhrožoval sebevraždou. O několik minut později policie pátrání odvolala s tím, že je dotyčný v pořádku.

Muž si nad ránem zabouchl doma své klíče. Opakovaně

Před sedmou ráno byli strážníci přivoláni do Pardubické ulice, kde si obyvatel bytového domu zabouchl doma své klíče. Protože ke stejné situaci došlo už před několika dny, kdy se o tohoto muže postaral jeho syn, hlídka jej kontaktovala i v tomto případě. Dotyčný i tentokrát vyjel ke svému otci, aby zajistil otevření dveří jeho bytu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here