Žena oznámila, že je pronásledována bývalým přítelem. Případem se začne zabývat přestupková komise

0
167
Foto: Pixabay.com

V neděli 31. července před desátou dopoledne se dostavila do služebny městské policie místní mladá žena, jež strážníkům oznámila, že je v místě bydliště i jinde pronásledována bývalým přítelem, který jí vyhrožuje textovými zprávami. Hlídka událost zkonzultovala s Policií ČR, a následně s oznamovatelkou i s dotyčným sepsala zápis o podaném vysvětlení. Spisový materiál bude následně postoupen k dořešení přestupkové komisi při Městském úřadu Chrudim.

Hlídka musela do Škroupovy ulice, kde se porvali cizinci

Ve 20.44 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba, aby strážníci prověřili oznámení, že se ve Škroupově ulici nachází napadený muž. Hlídka na místě shledala, že tady došlo ke konfliktu mezi dvěma cizinci, přičemž ani jeden z nich se necítil poškozený a žádného šetření události nežádal.

Žena se bála vkročit kvůli bezdomovci k bankomatu

Přibližně o třicet minut později vyjeli strážníci k budově České spořitelny na Palackého třídě, kde na lavičce spal neznámý muž, přičemž oznamovatelka pojala obavu, že klienti mohou mít strach okolo něj procházet k bankomatu. Hlídka dotyčného bezdomovce po probuzení z místa vykázala.

Vykázání hlučných bezdomovců, žena dostala pokutu

Ve 22.31 hodin oznámil na linku 156 obyvatel Slatiňan, že se na autobusové zastávce v ulici Vítězství zdržují bezdomovci, kteří tady křičí. Strážníci na místě zastihli dvojici lidí bez domova, přičemž ženě, jež křičela i v jejich přítomnosti, uložili za přestupek pokutu. Hlídka poté obě osoby ze zastávky vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here