Další úspěšný zákrok strážníků – tentokrát dopadli díky kamerovému systému zloděje bicyklu a předali ho policistům

0
223
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V neděli 7. srpna po desáté dopoledne se obrátil na strážníky občan s tím, že od pouťových atrakcí umístěných u Tesca zní hlasitá hudba, přičemž jejich reproduktory jsou otočené směrem k zahrádkářské kolonii na Bělidle, kde vycházející hluk ruší přítomné lidi. Strážníci následně shledali, že se atrakce nachází na soukromém pozemku, přičemž znějící reprodukovaná hudba dosahovala obvyklé míry a všechny reproduktory byly nastaveny opačným směrem, než uvedl oznamovatel. Hlídka v tomto případě protiprávní jednání neshledala.

Zmatená žena bloudila u Komerční banky

Přesně v 16 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u budovy peněžního ústavu v Široké ulici postává zmatená žena, jež uvedla, že zabloudila. Strážníci v dotyčné zjistili klientku místního zařízení sociálních služeb, proto ji služebním vozidlem dopravili k příslušné budově, kde ženu předali do péče přítomné pracovnice.

Strážníci dopadli díky kamerovému systému zloděje kola

V 18.42 hodin požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba, aby prověřili okolí vlakového nádraží v ulici Čs. armády, kde se mohl zdržovat mladý muž, jenž byl podezřelý z toho, že odcizil jízdní kolo. Operátor městské policie uvedeného člověka, jehož popis měl k dispozici, zaregistroval na příslušné kameře městského kamerového systému a neprodleně k němu vyslal hlídku. Strážníci o chvíli později dotyčného na žádost Policie ČR přepravili na obvodní oddělení v Chrudimi, kde jej předali službu konajícím policistům, kteří událost šetřili.

Trojice cizinců na balkóně rušila noční klid v Husově ulici

Třicet minut před půlnocí vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde docházelo k rušení nočního klidu hlukem, který dělali cizinci, ubytovaní v místním hotelu. Hlídka na terase uvedeného podniku zastihla tři muže, kteří se vzájemně hlasitě bavili. Po vyřešení přestupku byl již na místě klid a strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here