Spor mezi dvěma muži o vyhrazené parkovací místo na Resselově náměstí. Řidič zde přitom jen vykládal invalidní manželku

0
274
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 8. srpna v 6.38 hodin se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc místní žena, jež uvedla, že bude třeba, aby strážníci poskytli asistenci zdravotníkům při přepravě jejího nemohoucího manžela na nosítkách z bytu do sanitního vozidla. Hlídka se poté dostavila na místo, kde pomohla s transportem pacienta.

Hlídka vykázala z uzavřené restaurace vulgární partu lidí

Patnáct minut před polednem byli strážníci přivoláni do sídliště Na Rozhledně, kde na zahrádce uzavřené restaurace seděli hluční hosté, kteří vulgárně komunikovali. Hlídka po příjezdu tyto čtyři osoby odsud pro nevhodné chování vykázala.

Spor o vyhrazené parkovací místo na Resselově náměstí

Ve 13.45 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na Resselově náměstí došlo ke sporu mezi dvěma muži poté, co jeden z nich bez příslušné parkovací karty zastavil s vozidlem na vyhrazeném parkovacím místě. Hlídka v uvedeném jednání protiprávní čin neshledala, neboť zmíněný řidič tady pouze zastavil, aby jeho invalidní manželka, pohybující se o holích, mohla vystoupit z automobilu.

Odchycený mladý rorýs putoval do záchranné stanice

V 19.05 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Šancích, kde žena zpozorovala nesoběstačné mládě ptáka. Hlídka mladého rorýse odchytla a dopravila do služebny, kde jej převzal do své péče přivolaný pracovník záchranné stanice živočichů.

Odhozená injekční stříkačka poblíž supermarketu

Ve 20.47 hodin informovala žena strážníky o tom, že na parkovišti u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové zpozorovala odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy předmět vyzvedla a poté jej dopravila k odborné likvidaci.

Na okna v Revoluční ulici tloukl pozdě večer mladý muž

Přesně ve 23 hodin vyjeli strážníci do Revoluční ulice, kde na okna místních obyvatel tloukl rukou zdejší mladý muž. Hlídka po příjezdu dotyčného odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here