Ulicí Čs. armády opakovaně projíždělo podle svědectví ženy auto vysokou rychlostí

0
272
Foto: Pixabay.com

V úterý 9. srpna v 9.49 hodin informovala žena strážníky o tom, že na cyklostezce vedoucí do Markovic zpozorovala na lavičce odložený batoh. Strážníci zavazadlo, jež obsahovalo oblečení a peněženku s doklady, vyzvedli a poté kontaktovali policisty, kteřá uvedli, že je majitel batohu momentálně hospitalizován ve zdravotnickém zařízení, přičemž hlídce poskytli kontakt na jeho opatrovnici, která o chvíli později v telefonickém rozhovoru přislíbila, že nalezené zavazadlo na služebně strážníků vyzvedne.

Děti bez přileb na koloběžkách ve skateparku

Po 14. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Dr. Milady Horákové, kde v areálu skateparku jezdily na koloběžkách děti bez ochranných přileb. Po projednání věci s přítomnou hlídkou jezdci bez přileb sportoviště opustili, a děti, jež měly své přilby odložené na lavičce, je před jízdou řádně nasadily.

Nezajištěný automobil v ulici V Průhonech

V 14.35 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici V Průhonech stojí nezajištěný automobil. Strážníci provedenou lustrací zjistili jeho majitele, jehož se jim následně podařilo kontaktovat. Dotyčný uvedl, že příslušné vozidlo prodal jisté ženě, jíž se zatím nedovolal, a dodal, že jakmile se vrátí ze zaměstnání, automobil přeparkuje a řádně zajistí.

Ulicí Čs. armády projíždělo opakovaně auto vysokou rychlostí

Přibližně o hodinu později kontaktovala strážníky žena s informací, že ulicí Čs. armády projíždí opakovaně velkou rychlostí automobil konkrétní tovární značky. Hlídka prověřila zmíněnou ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

Hlídka strážníků hledala dvojici opilých lidí s dětmi

O něco později bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že ulicí Dr. Milady Horákové směrem k nemocnici kráčí dvojice opilých lidí, jež má při sobě dvě děti. Hlídka tuto informaci prověřila, avšak tyto osoby nezaregistrovala.

V Malecké ulici ležel na zemi neznámý muž

V 19.27 hodin vyjeli strážníci do Malecké ulice, kde před domem ležel na zemi neznámý muž. Po příjezdu hlídky tento člověk vstal a odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here