Od Janderova bylo slyšet uprostřed noci bubnování. Museli sem přijet strážníci

0
242
Foto: Pixabay.com

V pátek 12. srpna krátce po sedmé ráno vyjížděla hlídka do Pardubické ulice, kde mělo u domu čp. 680 parkovat vozidlo, které mělo údajně bránit ostatním vozidlům při vyjetí z parkoviště. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitele vozidla. Ten se dostavil na místo a vozidlo ihned přeparkoval.

Nalezená peněženka se vrátila zpět k majitelce

V 18 hodin se do služebny městské policie dostavil občan a předal strážníkům peněženku, kterou nalezl v Čáslavské ulici. Peněženka obsahovala osobní doklady, platební kartu a drobné mince zahraniční měny. Strážníkům se ještě týž den podařilo kontaktovat majitelku peněženky.

Strážníci odvezli ze sídliště U Stadionu mrtvého havrana

Po 19. hodině prováděli strážníci v sídlišti U Stadionu sběr mrtvého havrana. Uhynulé zvíře bylo umístěno do přepravního pytle a převezeno do mrazicího boxu, odkud bylo předáno k odborné likvidaci.

Zloděj zadržený v Kauflandu musel zaplatit pokutu

V 21.05 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že muž z Holic odcizil v prodejně zboží v hodnotě 98 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byl s ním přestupek vyřešen uložením pokuty.

Nastartované vozidlo rušilo v ulici Na Ostrově noční klid

Ve 22.05 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu v ulici Na Ostrově. Oznamovatel uvedl, že pracovníci firmy, která provádí zakopání horkovodu, dělají velký hluk. Na místě bylo zjištěno nastartované vozidlo, kterým si pracovníci svítili na dokončovací práce. U vozidla vypnuli motor. Jiný hluk nebyl v době kontroly na místě zjištěn.

Od Janderova bylo slyšet uprostřed noci bubnování

Po druhé hodině v noci vyjížděla hlídka do Janderova, odkud mělo být slyšet hraní na bubny. Strážníci přítomné osoby poučili o době nočního klidu. Všichni přítomní přislíbili, že na místě bude již klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here