V prostoru zahrádky restaurace v Havlíčkově ulici se pohybovala večer asi tříletá holčička. Rodiče popíjeli alkohol

1
259
Foto: Pixabay.com

V sobotu 13. srpna v 9.11 hodin oznámila žena na linku 156, že v Malecké ulici odchytla volně pobíhajícího psa. Strážníci od ženy psa rasy Akita inu převzali. Vzápětí bylo zjištěno číslo čipu, podle kterého se však v dostupných registrech nepodařilo zjistit jeho majitele. Pes tak putoval do místního útulku, kde byl umístěn do kotce.

Muž z Rosic spal na lavičce na Resselově náměstí

V 11.40 hodin přijali strážníci oznámení, že na lavičce na Resselově náměstí spí muž, zřejmě bezdomovec. Strážníci o chvíli později zjistili, že se jde o muže z Rosic. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

Australský ovčák byl po odchycení umístěn do útulku

Krátce po 17. hodině vyjížděla hlídka do Vestce, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa rasy Australský ovčák. I přesto, že byla zjištěna majitelka psa, která má hlášen trvalý pobyt ve Zlíně, musel být pes umístěn do útulku, jelikož se ženu nepodařilo žádným způsobem kontaktovat.

V zahrádce restaurace se pohybovala asi tříletá holčička

Ve 22.59 hodin oznámila žena na tísňovou linku městské policie, že v prostoru zahrádky restaurace v Havlíčkově ulici se pohybuje asi tříletá holčička, jejíž rodiče zde popíjejí alkohol. Po příjezdu hlídky na místo oznamovatelka sdělila, že rodiče s holčičkou již z místa odešli.

Stížnost na rušení nočního klidu v Topolské ulici

Po jedné hodině v noci prověřovala hlídka v Topolské ulici oznámení o rušení nočního klidu. Podle oznamovatelky mělo jít o křik lidí před zdejší restaurací. Strážníci provedli kontrolu uvedeného místa, avšak byl zde klid a žádné rušení nočního klidu nebylo na místě zjištěno.

1 komentář

  1. Co to je za komunistický manýry?? Celej den makám, večer se dá jít konečně s rodinou ven a nějaká zakomplexovaná vidlačka zavolá měšťáky? Byla ona ona “paní” někdy v zahraničí našeho okresu. Neznám situaci, avšak předpokládám, že si řidiče vyrazili na skleničku a ne že se váleli u kašny na maděru. No bejt tam já, volám obratem státní na bábu!! My jsme národ….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here