Na silnici vedoucí k restauraci Monaco ležel uštvaný pes. Původně se mělo za to, že je sražený autem

0
342
Foto: Pixabay.com

V neděli 14. srpna v 9.19 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Víta Nejedlého u domu čp. 639 je ve vozovce díra. Strážníci na místě zjistili, že jde o díru v asfaltu o velikosti asi deseti centimetrů. Pod tímto otvorem však bylo patrné vymletí podkladu. Nebezpečné místo bylo označeno dopravním kuželem a závada byla předána k řešení kompetentní osobě.

Na silnici vedoucí k restauraci Monaco ležel uštvaný pes

Krátce před polednem vyjížděla hlídka do Slatiňan, kde měl na silnici vedoucí k restauraci Monako ležet údajně sražený pes. Vzhledem k charakteru oznámení byl na místo přivolán místní veterinář, který zjistil, že pes není poražený, ale pouze uštvaný. Podle čísla na známce byl zjištěn a následně i kontaktován majitel psa, který se dostavil na místo a psa si převzal.

Žena si stěžovala, že jí mladíci kouří pod okny marihuanu

Ve 13.32 hodin oznámila žena na tísňovou linku městské policie, že v Revoluční ulici pod okny kouří dva mladíci marihuanu a kouř má jít do oken bytů. Na místě bylo zjištěno, že mladíci kouřili balené cigarety. Hlídkou byli k věci poučeni a z místa následně odešli. Do stejné ulice se hlídka vrátila před 17. hodinou, kdy zde měl na volno běhat větší černý pes. Provedenou kontrolou nebyl však žádný pes nalezen.

Nevhodné chování bezdomovců před malými dětmi

Okolo 17. hodiny vyjížděli strážníci k obchodnímu domu Tesco, kde se měli pohybovat bezdomovci a popíjet alkohol. Podle sdělení oznamovatele se zde měly nacházet i malé děti. Hlídka na místě zjistila čtyři bezdomovce, se kterými tady hovořila matka jednoho z nich. Ta s sebou měla i dvě nezletilé děti. Strážníci ženu upozornili, že se s dětmi nachází na nevhodném místě. Po jednání s hlídkou odešla i s dětmi domů.

Zavřený pes v automobilu v sídlišti U Stadionu

V 17.20 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení, v němž žena uvedla, že v sídlišti U Stadionu u domu čp. 757 stojí vozidlo, v němž je zavřený pes. Vzhledem k teplému počasí měla oznamovatelka obavu o jeho zdraví. Strážníci na místě zjistili, že jsou u vozidla pootevřená všechna okénka, vozidlo bylo zaparkováno ve stínu. Pes byl ve vozidle vitální a nejevil známky zdravotních potíží. I přesto byl raději kontaktován majitel firmy, které vozidlo patří, jenž přislíbil vyrozumění řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here