Strážníci museli řešit upozornění na rodiče popíjející na dětském hřišti Na Šancích alkohol. Zapíjeli narození dítěte

0
262
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 17. srpna v 9.54 hodin se na strážníky obrátila žena, která nahlásila, že je dlouhodobě pronásledována bývalým přítelem. Po zjištění všech okolností případu byla věc po konzultaci předána Polici ČR.

Sanita odvezla zraněného bezdomovce do nemocnice

V 12.04 hodin oznámil muž na linku 156, že v Pardubické ulici leží na chodníku bezdomovec. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o muže z Chrudimi, kterému z důvodu zranění hlavy přivolali kolemjdoucí zdravotnickou záchrannou službu. Muž byl vzápětí převezen do Chrudimské nemocnice.

Slovní přestřelka muže s ženou ve sběrném dvoře

Před 16. hodinou vyjížděla hlídka do sběrného dvora, kde měl být občan Hrochova Týnce údajně slovně napaden zdejší zaměstnankyní. Záhy však bylo strážníkům sděleno, že dvojice si vše před příjezdem hlídky vysvětlila a ani jeden z přítomných nechtěl dále nic řešit.

Upozornění na rodiče popíjející alkohol Na Šancích

V 19.20 hodin přijali strážníci oznámení, že na dětském hřišti v sídlišti Na Šancích sedí rodiče, kteří zde popíjejí alkohol za přítomnosti svých dětí. Šetřením na místě bylo zjištěno, že s dětmi je na hřišti jejich matka, u které nebylo zjištěno požití alkoholu. Dále se na místě nacházeli dva muži, kteří zapíjeli narození dítěte. Po poučení z místa všichni přítomní odešli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here