Strážníci půjčili muži teleskopický žebřík, aby po něm mohl vylézt do přízemního bytu a otevřel si

0
167
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V úterý 16. srpna v 11.12 hodin oznámil muž na linku 156, že v Městském parku se nachází bezdomovci, kteří po kolemjdoucích žádají peníze. Na místě byli zjištěni dva bezdomovci, muž a žena. Hlídkou byli k věci náležitě poučeni a následně z místa vykázáni.

Od prodejny Billa byl vykázán ležící bezdomovec

Následně hlídka vyjela k prodejně Billa, kde měl na zemi ležet bezdomovec. Muž byl v mírně podnapilém stavu, orientován a schopen samostatné chůze. Z místa byl vykázán.

Podivně se chovající žena putovala do pečovatelského domu

O necelou hodinu později vyjížděla hlídka k jedné z prodejen v ulici Čs. partyzánů, kde měla dle oznamovatele na schodech před prodejnou sedět údajně podivně se chovající žena. Šetřením bylo zjištěno, že se jde o klientku DPS v ulici Obce Ležáků. Strážníci ženu převezli do pečovatelského domu, kde byla v pořádku předána personálu.

Strážníci vykázali z autobusového nádraží ležícího muže

V 16.37 hodin se na strážníky obrátil občan, který upozornil na ležícího muže na autobusové zastávce na Palackého třídě. Jednalo se o jednoho z místních bezdomovců. Stejně jako v předchozích případech byl po jednání s hlídkou z místa vykázán.

Nákladní vozidla mají porušovat zákaz Na Větrníku

V 17.06 hodin oznámil občan na linku 156, že je v sídlišti Na Větrníku porušováno dopravní značení zákazu vjezdu nákladních vozidel. Strážníci na místě pořídili fotodokumentaci vozidel porušujících výše uvedené dopravní značení, přestupky budou zpracovány a řešeny přestupkovým oddělením městské policie.

Na nákladově rampě kouřili a dělali nepořádek bezdomovci

Ve 23.20 hodin vykazovala hlídka dva bezdomovce od prostoru nákladové rampy nákupního centra v Husově ulici. Bezdomovci zde měli kouřit a dělat nepořádek.

Strážníci půjčili muži teleskopický žebřík

V 23.57 hodin požádal strážníky o pomoc muž bydlící v ulici Dr. Peška. Strážníkům sdělil, že po procházce s manželkou zjistil, že se jim zabouchly dveře bytu. Jelikož se jednalo o byt v přízemí, zapůjčili strážníci muži teleskopický žebřík, po kterém vylezl do bytu a otevřel si.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here