V ulici Bohuslava Martinů byla nalezena strnulá kočka. Vyskočila z balkónu bytu zesnulé majitelky

0
176
Foto: Pixabay.com

V sobotu 17. září po poledni upozornila žena strážníky na to, že během venčení svého psa zpozorovala v ulici Bohuslava Martinů strnulou kočku. Po příjezdu strážníků na místo vyšlo najevo, že zvíře vyskočilo během odchytu z balkonu bytu místní obyvatelky, jež nedávno zesnula. Hlídka následně pomohla s odchytem kočky, jež poté převzala do péče příbuzná její majitelky.

Na Větrníku ležela na chodbě domu silně opilá mladá žena

Krátce před 20. hodinou se obrátil na strážníky občan s tím, že na společné chodbě panelového domu v sídlišti Na Větrníku leží neznámá žena, jež nereaguje na žádné podněty. Oznamovatel dodal, že již přivolal Zdravotní záchrannou službu. Strážníci mladou ženu, jež jevila známky požití většího množství alkoholu, podrobili orientační dechové zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou 2,34 promile. Jelikož přítomná lékařka následně rozhodla o jejím umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, hlídka ženu přepravila do Pardubic, kde ji předala do péče personálu stanice.

K ležícímu bezdomovci byla přivolána záchranka

Ve 21.46 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na autobusové zastávce u obchodního centra na Borzně leží bezdomovec. Vzhledem k tomu, že dotyčný sdělil strážníkům, že trpí velkými bolestmi břicha, hlídka k němu přivolala Zdravotní záchrannou službu, jejíž posádka ho převzala do své péče.

Hlídka vykázala z Chrudimské nemocnice bezdomovce

Po 23. hodině informovala strážníky zdravotní sestra z nemocnice o tom, že se v jejich zařízení bezdůvodně zdržuje bezdomovec, jenž odmítá nemocnici opustit. Hlídka po příjezdu dotyčného ze zdravotnického zařízení vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here