Strážníci vykázali od Dukly spícího bezdomovce, následně dalšího muže bez domova z Palackého třídy

0
195
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 20. září před osmou ráno vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde se pohybovala žena bez domova, jež měla během chůze po komunikaci nebezpečně vstupovat do vozovky. Při příjezdu hlídky dotyčná kráčela předepsaným způsobem, proto ji strážníci poučili o dodržování pravidel bezpečné chůze a poté odjeli.

Před Duklou spal bezdomovec. Hlídka ho odsud vykázala

V 11.43 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u obchodního centra ve Škroupově ulici spí bezdomovec. Dotyčný při příjezdu strážníků vstal a místo opustil. Opodál hlídka zastihla dalšího člověka bez domova, jenž také ležel na zemi. I ten po probuzení vstal a odešel pryč.

Nesprávně zaparkované auto před pozemkem

Ve 12.11 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil majiteli nemovitosti v zajetí vozidlem na pozemek. Po příjezdu hlídky se majitel příslušného automobilu dostavil na místo, přičemž po vyřešení dopravního přestupku se strážníky své vozidlo přeparkoval.

Na Palackého třídě ležel na zemi bezdomovec

Ve 12.39 hodin obdrželi strážníci informaci, že před supermarketem v Palackého třídě leží na zemi bezdomovec. Po příjezdu hlídky dotyčný vstal a z místa odešel.

Parkovačky za stání na vyhrazených parkovacích místech

Ve 20 hodin se obrátil na strážníky občan s tím, že ve Filištínské ulici stojí na vyhrazených parkovacích místech některé automobily bez příslušného označení neoprávněně. Vzhledem k momentálnímu vytížení hlídky při doprovodu konvoje s nadměrným nákladem projíždějícího městem dorazili strážníci do zmíněné ulice s určitým časovým odstupem, přičemž na dvě vozidla poté umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Devět parkovaček za stání na chodníku ve dvou ulicích

Po třetí hodině ráno informovala strážníky žena o tom, že v ulicích Revoluční a Přemysla Otakara stojí automobily na chodnících. Hlídka obě ulice prověřila a následně za stěrače devíti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here