Agresivní pacient v chirurgické ambulanci Chrudimské nemocnice

0
1242
Foto: Pixabay.com

V pátek 16. června krátce po půl jedenácté dopoledne obdrželi strážníci oznámení od místního občana, že v ulici U Valchy chytá muž bez povolení ryby. Na místo tedy vyjela hlídka, která před příjezdem obdržela informaci od oznamovatele, že dotyčný rybář utekl neznámo kam. Strážníci prověřili ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

Parkovačka za neoprávněné stání na místě městského úřadu

O několik minut později byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde řidič osobního automobilu zaparkoval neoprávněně svoje vozidlo na vyhrazeném parkovišti před budovou městského úřadu. Hlídka zjistila majitele automobilu, kterého se neúspěšně pokusila kontaktovat v místě jeho bydliště. Za stěrač zaparkovaného vozidla byla proto umístěna výzva pro nepřítomného řidiče, který byl předvolán k projednání přestupku.

Opuštěná fenka v Michalském parku

V 11.44 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že nalezla u Michalského parku opuštěnou fenku, kterou vzala prozatím k sobě domů. Hlídka zvíře od oznamovatelky převzala a převezla jej do psího útulku v Sečské ulici, kde byla fenka umístěna do připraveného kotce. V odpoledních hodinách si zvíře vyzvedla z útulku jeho majitelka.

Nevhodné chování čtyř chlapců v Radoušově ulici

Před půl druhou odpoledne vyjeli strážníci do Radoušovy ulice, kde na mostě postávali čtyři chlapci, kteří se podle oznamovatelky měli chovat velmi nevhodně k ostatním procházejícím dětem a stejně tak i k jejímu synovi. Protože se tato čtveřice během příjezdu hlídky na místě nenacházela, hlídka prověřila okolí, ale děti nikde nenašla.

Uklidnění pacienta ještě před příjezdem hlídky

Asi v 15.15 hodin požádala o příjezd strážníků zdravotní sestra z Chrudimské nemocnice, kde se v chirurgické ambulanci nacházel agresivní pacient, kterého bylo třeba vyšetřit. Po příjezdu hlídky se tento muž z Prahy choval už klidně a dobrovolně absolvoval potřebná vyšetření. Poté hlídka odjela.

Černý kříženec psa ve Střeleckém parku

V 17.21 hodin upozornila telefonicky strážníky místní žena na to, že ve Střeleckém parku už nějakou dobu volně pobíhá černý pes a jeho majitel se nikde v okolí nenachází. Hlídka tohoto křížence středního vzrůstu odchytla a převezla do útulku v Sečské ulici, kde bylo zvíře umístěno do připraveného kotce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here