Porouchané nákladní auto zablokovalo na čas Palackého třídu. Bylo třeba usměrňovat provoz

0
371
Palackého třída. Foto: Roman Zahrádka

V úterý 5. února ve 12.25 hodin požádal strážníky o pomoc řidič nákladního vozidla, na němž došlo k technické závadě a zůstalo nepojízdné stát na Palackého třídě. Jelikož byla vozidlem vytvořena překážka v provozu, strážníci na místě usměrňovali provoz do doby, než byla závada odstraněna a s vozidlem bylo možné odjet.

Dva nezletilci sebrali v obchodu příslušenství k mobilu

Ve 13.08 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert zadržení dvou osob podezřelých z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že dva nezletilí chlapci z Chrudimi odcizili v obchodě příslušenství k mobilnímu telefonu. Do obchodu byli přivoláni jejich zákonní zástupci, za jejichž přítomnosti byl případ zadokumentován. Následně bude spisový materiál postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Nezodpovědná řidička zablokovala vjezd do garáže

Krátce před 18. hodinou přijali strážníci oznámení o špatném parkování v Sokolovské ulici. Jak oznamovatel uvedl, před jeho garáží zaparkovalo neznámé vozidlo. V průběhu řešení události se k autu dostavila řidička, s níž byl přestupek na místě vyřešen domluvou.

V chrudimském Kauflandu byla nalezena platební karta

Následně se hlídka přesunula do obchodního domu Kaufland, kde převzala od pracovnice prodejny nalezenou platební kartu. Ta byla po zadokumentování uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Čtyři parkovačky po upozornění ženy ve Škroupově ulici

Ve 21.27 hodin volala žena na linku 156 s tím, že ve Škroupově ulici parkují vozidla v místě, do kterého je vjezd zakázán dopravní značením. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here