Strážníci byli nuceni urovnat konflikt dvou mužů před budovou pošty na Resselově náměstí

0
380
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 3. října v 7.23 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Dr. Peška volně pobíhá pes. Strážníci psa na místě odchytli a následně jej převezli jeho majiteli. Přestupek v podobě porušení vyhlášky města byl vyřešen uložením pokuty.

K otravnému bezdomovci musela přijet sanita

Krátce po půl osmé ráno přijali strážníci oznámení o bezdomovci, který měl na autobusové zastávce na Palackého třídě obtěžovat kolemjdoucí. Po příjezdu hlídky si muž stěžoval na silné bolesti nohou a celý se třásl. Na místo byla tedy přivolána sanita, jejíž posádka muže převezla do místní nemocnice.

Konflikt dvou mužů před poštou na Resselově náměstí

V 8.20 hodin se na strážníky obrátil muž se sdělením, že má před poštou na Resselově náměstí konflikt s mužem, kterému nechtěně shodil jízdní kolo. Strážníci na místě jednali s oběma muži, kteří si za přítomnosti strážníků celý incident vysvětlili. Dalšího řešení ze strany městské policie tak nebylo třeba.

Prasklá větev stromu v sídlišti U Stadionu hrozila pádem

Následně se hlídka přesunula do sídliště U Stadionu kvůli oznámení, že je u domu čp. 70 na smrku prasklá větev a hrozí její pád. Strážníci o věci ihned informovali odpovědnou pracovnici z úseku údržby zeleně městského úřadu.

Mladá zlodějka z Křižanovic odešla z prodejny s pokutou

V 11.40 hodin oznámil pracovník ostrahy prodejny Billa, že v prodejně zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Na místě bylo zjištěno, že mladá žena z Křižanovic odcizila v prodejně zboží v celkové hodnotě 360 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty řízení na místě.

Parkování vozidla v protisměru ve Filištínské ulici

Krátce po půl druhé odpoledne řešili strážníci oznámení o parkování vozidla v protisměru ve Filištínské ulici. Po příjezdu hlídky na místo se k vozidlu dostavil jeho řidič, který ihned přeparkoval. Věc byla vyřešena domluvou.

Strážníci honili na Palackého třídě zakrslého králíka

V 15.22 hodin oznámila žena na linku 156, že na Palackého třídě běhá po parkovišti zakrslý králík. Králík byl hlídkou spatřen, nepodařilo se jej však odchytnout.

Strážníci domlouvali v Markovicích majiteli psa

Před půl čtvrtou odpoledne vyjížděla hlídka do Markovic, kde měl v ulicích Sadová a Sportovní volně pobíhat pes. V době příjezdu hlídky se již pes vracel na pozemek, odkud utekl. Po poučení majitele psa byla věc řešena domluvou.

Auto před vjezdem do garáže ve Svěchyňově ulici

V 20.28 hodin přijal operátor městské policie oznámení o parkování vozidla před vjezdem do garáže ve Svěchyňově ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se zde vozidlo již nenachází.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here